منابع ویدیو 65 بازدیدها

  • پیش نمایش روزی زیبا در محلهhw7.asset.aparat.com
روزی زیبا در محله

روزی زیبا در محله

A Beautiful Day in the NeighborhoodNov. 22, 2019USA107 دقیقهPG
امتیاز شما: 0
9 1 رای
چه خبره؟

خلاصه

روزی زیبا در محله A Beautiful Day in the Neighborhood یک فیلم در ژانر درام و زندگی‌نامه‌ای به کارگردانی ماریل هلر محصول سال 2019 می باشد. کریس کوپر، وندی ماکنا، تامی بلنچارد، مدی کورمن، کارمن کوژاک از جمله بازیگرانی هستند که علاوه بر تام هنکس در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

داستان براساس یک ماجرای واقعی از دوستی بین فرد راجرز و تام جوناد روایت خواهد شد. فرد مکفیلی راجرز ملقب به آقای راجرز، مجری مشهور برنامه (محله آقای راجرز) است و تام جوناد نیز یکی از روزنامه‌نگاران معروف بوده که این دو رابطه دوستی نزدیکی با یکدیگر داشتند. داستان فیلم در مورد دورانی است که از تام جوناد خواسته می‌شود تا مقاله‌ای را در مورد زندگی فرد راجرز بنویسد. با اینکه او در ابتدا علاقه‌ای به این کار نداشت، اما پس از مدتی به شخصیت فرد راجرز علاقه‌مند می‌شود و در ادامه اعتراف می‌کند که شخصیت خودش نیز دستخوش تغییراتی شده است.

با آمدن فصل اکران تعداد بی‌شماری درام‌های بیوگرافی، دیدن فیلمی که از فرمول سنتی این دسته آثار پیروی نمی‌کند بسیار دل‌پذیر است. در روزی زیبا در محله، فرد راجرز محور اصلی داستان نیست و فیلم تنها روی بازه‌ی زمانی کوتاهی از زندگی او تمرکز می‌کند و بخش اعظمی از زندگی‌اش را پنهان نگه می‌دارد. این فیلم بیش‌تر یک داستان پدر و پسری است که عنصری سورپرایز کننده وارد جریان داستان شده؛ مردی که به راحتی خود را در دل دیگران جا می‌دهد به خصوص آن‌هایی که نیاز به کمک دارند.

اریک کوهن منتقد ایندی وایر نوشت که کارگردان ماریل هلر با هنرمندی احساسات را وارد صحنه‌هایش می‌کند و جزییاتی هوشمندانه و جالب را داخل محتوایی تزریق می‌کند که می‌توانست تسلیم احساس‌گرایی مطلق بشود.

روزی زیبا در محله
روزی زیبا در محله
روزی زیبا در محله
روزی زیبا در محله
روزی زیبا در محله
روزی زیبا در محله
روزی زیبا در محله
روزی زیبا در محله
عنوان اصلی A Beautiful Day in the Neighborhood
امتیاز IMDb 7.0 597 رای

عناوین دیگر

سیاه و آبی
شیشه
سمفونی نهم
جودی
ژن خوک
شیر شاه
ماجرای نیمروز: رد خون
مردی بدون سایه
ایده اصلی
هانی بوی (پسر عزیزم)
قصر شیرین
ایپ من 4

دیدگاهی ثبت کنید

نام *
اضافه کردن نام نمایشی
ایمیل *
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد