منابع ویدیو 43 بازدیدها

  • پیش نمایش مردی بدون سایهas1.asset.aparat.com
مردی بدون سایه

مردی بدون سایه

A Man without a ShadowFeb. 01, 2019Iran90 دقیقهPG
امتیاز شما: 0
0 0 رای
چه خبره؟

خلاصه

مردی بدون سایه A Man without a Shadow فیلمی به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی علیرضا رئیسیان محصول سال ۱۳۹۷ است. این فیلم که در ایران و اسپانیا فیلمبرداری شده‌است. سومین فیلم از سه‌گانه رئیسیان پس از چهل سالگی و دوران عاشقی است.

 

ماهان کوشیار درگیر ساخت مستندی درباره خشونت های خانوادگی و قتلهای ناموسی است که زندگی خود را تحت تأثیر قرار می‌دهد. سایه (لیلا حاتمی) زن جوانی است که در یک شرکت به عنوان مترجم مشغول به کار است. اما پس از اینکه به همراه افراد شرکت برای یک سفر کاری به اسپانیا می رود، شک همسرش (علی مصفا) به او آغاز می شود و…

رئیسیان به بحران عاطفی و زناشویی انسان معاصر می‌پردازد و نگاه ویژه‌ای به مشکلات اجتماعی این روزهای جامعه دارد. روایت فیلم درباره مستندسازی به نام ماهان کوشیار (علی مصفا) است که برای یک مجموعه سینمایی کار می‌کند و مستند اخیر او درباره مردی است که با ظن و شک اقدام به قتل همسرش می‌کند. به خاطر شکایت خانواده دختر، ماهان از مجموعه محل فعالیتش اخراج می‌شود. همسرش سایه (لیلا حاتمی) که دانشجوی مقطع دکتراست در شرکتی که در قرار دادهای خارجی مشارکت دارد، استخدام می‌شود و همراه مدیرعامل فواد دشت آرا (امیر آقایی) و معاون مدیر عامل (نادر فلاح) راهی کشور اسپانیا می‌شود.

مردی بدون سایه در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور دارد و نگاه ویژه‌ای به مشکلات اجتماعی این روزهای جامعه دارد.

مردی بدون سایه
مردی بدون سایه
مردی بدون سایه
مردی بدون سایه
عنوان اصلی A Man without a Shadow
امتیاز IMDb 4.2 46 رای

عناوین دیگر

جودی
رحمان 1400
درباره الی‎‎
هریت
هزارپا
بدون تاریخ، بدون امضا
قیصر
روزی روزگاری در هالیوود
سمفونی نهم
بروکلین بی‌مادر
ایده اصلی
ماجرای نیمروز: رد خون

دیدگاهی ثبت کنید

نام *
اضافه کردن نام نمایشی
ایمیل *
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد