منابع ویدیو 21 بازدیدها

  • پیش نمایش آنابل به خانه می‌آیدas10.asset.aparat.com
آنابل به خانه می‌آید

آنابل به خانه می‌آید

Annabelle Comes HomeJun. 26, 2019USA106 دقیقهR
امتیاز شما: 0
0 0 رای
بازدید 21
چه خبره؟

خلاصه

آنابل به خانه می‌آید Annabelle Comes Home یک فیلم آمریکایی در ژانر فراطبیعی ترسناک، محصول سال ۲۰۱۹ و به نویسندگی و کارگردانی گری دابرمن است که بر پایه عروسک آنابل ساخته شده‌است. این فیلم دنباله‌ای بر آنابل (۲۰۱۴) و آنابل: آفرینش (۲۰۱۷) است و در مجموع هفتمین فیلم از دنیای سینمایی احضار به‌شمار می‌رود. دابرمن که با این فیلم نخستین تجربه کارگردانی خود را تجربه کرده، فیلم‌نامه را بر اساس داستانی به قلم خودش و جیمز وان به رشته تحریر درآورده است. پاتریک ویلسون و ویرا فارمیگا نقش‌های اد و لورن وارن را در این فیلم نیز تکرار کرده‌اند؛ مکینا گریس، مدیسون آیسمن، کیتی سرایف و استیون بلکهارت نیز دیگر بازیگران فیلم هستند.

آنابل به خانه می‌آید در تاریخ ۲۸ ژوئن ۲۰۱۹ توسط برادران وارنر و نیو لاین سینما اکران شد. فیلم با واکنش متوسطی از سوی منتقدان روبرو شد و در زمینه اجرای بازیگران و فضاسازی مورد تحسین قرار گرفت. عمده انتقادات نیز نسبت به روند داستانی و فیلم‌نامه بود. آنابل به خانه می‌آید ۲۲۲ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد در حالی که ۲۷ میلیون دلار بودجه ساخت آن است.

دو جن‌شناس داستان یعنی اد و لورین وارن تصمیم می‌گیرند که برای جلوگیری از ویرانی‌های بیشتر، عروسک تسخیر شده آنابل را به خانه خودشان بیاورند و آن را در یک اتاق مصنوعی قفل کنند. آن‌ها برای امنیت بیشتر، عروسک آنابل را در پشت شیشه مقدس قرار می‌دهند و از یک پیشوای روحانی هم می‌خواهند که آن را تقدیس کند. با این حال، طولی نمی‌کشد که آنابل، ارواح خبیث اتاق را بیدار می‌کند چیزی نمی‌گذرد که شبی پر از ترس برای دختر ده ساله آنها به نام جودی و پرستارانش به وجود می‌آید.

آنابل به خانه می‌آید
آنابل به خانه می‌آید
آنابل به خانه می‌آید
آنابل به خانه می‌آید
آنابل به خانه می‌آید
عنوان اصلی Annabelle Comes Home
امتیاز IMDb 6.0 34,252 رای
رتبه TMDb 6 866 رای

کارگردان

گری داورمن

بازیگران

Emily Brobst
Katie Sarife
Madison Iseman
Mckenna Grace
Michael Cimino
Natalia Safran
Patrick Wilson
Samara Lee
Steve Coulter
Vera Farmiga
به اشتراک گذاشته شده0

عناوین دیگر

مرد ماه جوزا
شیشه
استوبر
خانواده آدامز
آلیتا: فرشته نبرد
جان ویک: قسمت ۳ – پارابلوم
سرخ‌پوست
یک حساب برای تسویه
سرزمین زامبی‌ها: شلیک نهایی
درسایه ماه
جوکر
بدون تاریخ، بدون امضا

دیدگاهی ثبت کنید

نام *
اضافه کردن نام نمایشی
ایمیل *
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد