منابع ویدیو 36 بازدیدها

  • پیش نمایش شمارش معکوسas8.asset.aparat.com
شمارش معکوس 2019

شمارش معکوس 2019

CountdownOct. 24, 2019USA90 دقیقهPG-13
امتیاز شما: 0
8 1 رای
چه خبره؟

خلاصه

شمارش معکوس Countdown 2019 یک فیلم ترسناک ماوراء طبیعی آمریکایی در سال 2019 است که توسط جاستین دس به کارگردانی و نگارش درآمده است.

پرستار جوانی اپلیکیشنی را دانلود کرده که ادعا می‌کند می‌تواند زمان دقیق مرگ افراد را پیش‌بینی کند. این اپلیکیشن به او می‌گوید فقط سه روز دیگر زنده است…

فیلم شمارش معکوس محصول جدید در ژانر ترسناک در مورد یک اپلیکیشن پیش بینی زمان مرگ است. به نظر می‌رسد با پیشرفت سریع فنّاوری، فیلم سازان هالیوودی فعلاً با مشکل ایده پردازی برای ساخت فیلم مواجه نباشند!

در این فیلم ظاهراً اپلیکیشنی وجود دارد که زمان مرگ فرد را به‌صورت شمارش معکوس اعلام می‌کند و در انتها زمانی که این شماره به صفر می‌رسد، موجودی ترسناک به سراغش می‌آید. به نظر می‌رسد این فیلم به‌نوعی ترکیبی از فیلم‌های مقصد نهایی، حلقه و مرگت مبارک باشد است که ایده کلی را به شکل امروزی و مرتبط با یک گوشی همراه تبدیل کرده باشد.

همان طور که در تریلر این فیلم مشخص است، موضوع نسبتاً ساده و سر راست است. یک اپلیکیشن بر روی گوشی نصب می‌شود که زمان دقیق مرگ او را پیش بینی می‌کند. قربانی هم برای نجات جانش تقلا می‌کند و به دنبال راه چاره می‌گردد. تریلر اول فیلم آن قدری که انتظار می‌رود ترسناک و تأثیر گذار نیست. ماه آینده که این فیلم بر روی پرده‌های سینما پخش می‌شود، مشخص خواهد شد این فیلم واقعاً توان القای ترس به مخاطبان را از طریق گوشی همراه دارد یا خیر!؟

شمارش معکوس 2019
شمارش معکوس 2019
شمارش معکوس 2019
شمارش معکوس 2019
شمارش معکوس 2019
عنوان اصلی Countdown
امتیاز IMDb 5.3 1,985 رای
رتبه TMDb 6.9 28 رای

عناوین دیگر

شیشه
بدون تاریخ، بدون امضا
آن: بخش دوم
اکولایزر 2
غارتگر
سرخ‌پوست
رمبو 5 : آخرین خون
تهدید سه گانه
ابد و یک روز
فروشنده
پروفسور و مرد دیوانه
آلیتا: فرشته نبرد

دیدگاهی ثبت کنید

نام *
اضافه کردن نام نمایشی
ایمیل *
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد