منابع ویدیو 117 بازدیدها

  • پیش نمایش دولیتلas6.asset.aparat.com
دولیتل

دولیتل

DolittleJan. 09, 2020USAPG
امتیاز شما: 0
7 1 رای
چه خبره؟

خلاصه

سفرهای دکتر دولیتل The Voyage of Doctor Dolittle یک فیلم به کارگردانی استیون گیگان است که در سال (۲۰۲۰) منتشر خواهد شد. یونیورسال در ابتدا تایید کرد که نام فیلم کوتاه شده و اکنون قرار است با نام Dolittle دولیتل منتشر شود.

فیلم Dolittle داستان دکتر جان دولیتل را دنبال می‌کند که هفت سال است همسر خود را از دست داده و اکنون پزشکی مشهور و دامپزشک ملکه ویکتوریا است و او اکنون خودش را پشت دیوارهای بلند خانه‌اش مخفی کرده که تنها حیوانات عجیب و غریب در کنار او هستند. اما زمانی که ملکه جوان به شدت بیمار می‌شود، دولیتل یک سفر حماسی و دریایی را برای جستجوی یک درمان در یک جزیره که در افسانه‌ها است، آغاز می‌کند که او در این ماجراجویی باید در کنار شوخ طبعی و شجاعتش، با دشمنان قدیمی مواجه شود و موجودات شگفت انگیزی را نیز کشف کند.

رابرت داونی جونیور، آنتونیو باندراس، مایکل شین، رامی ملک، تام هالند، اکتاویا اسپنسر، جان سینا، کمیل نانجیانی، ماریون کوتیار، کارمن اجوگو، کریگ رابینسون، فرانس دو لا تور، سلنا گومز، اما تامپسون و رالف فاینز، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Dolittle حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم اقتباسی از رمان هیو لافتینگ است که گیگان به‌ همراه توماس شپرد وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم لایو اکشن را نیز بر عهده داشته است.

دولیتل
دولیتل
دولیتل
دولیتل
عنوان اصلی Dolittle

عناوین دیگر

نابودگر: سرنوشت تاریک
لاکپشت‌های نینجا: خارج از سایه‌ها
مرد عنکبوتی: به دور از خانه
ارباب حلقه ها: بازگشت پادشاه
خانواده آدامز
آواتار
زن شگفت‌انگیز
یک حساب برای تسویه
هشت یار اوشن
آلیتا: فرشته نبرد
انتقام جو
جانوران شگفت انگیز : جنایات گریندل والد

دیدگاهی ثبت کنید

نام *
اضافه کردن نام نمایشی
ایمیل *
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد