منابع ویدیو 46 بازدیدها

  • پیش نمایش دامبوas3.asset.aparat.com
دامبو

دامبو

DumboMar. 27, 2019USA112 دقیقهPG
امتیاز شما: 0
0 0 رای
چه خبره؟

خلاصه

دامبو Dumbo، یک فیلم در ژانر فانتزی به کارگردانی تیم برتون و محصول سال ۲۰۱۹ ایالات متحده آمریکا است. فیلم‌نامه این فیلم توسط ایرن کروگر بر اساس انیمیشنی به همین نام محصول سال ۱۹۴۱ ساخته کمپانی والت دیزنی به رشته تحریر درآمده است. کالین فارل، اوا گرین، مایکل کیتون و دنی دویتو ستارگان فیلم هستند.

کمپانی دیزنی در ادامه روند تولید فیلم سینمایی از آثار انیمیشن کلاسیک خود و بعد از تجربه‌هایی همچون مالیفیسنت و دیو و دلبر، از سال ۲۰۱۴ شروع به مقدمات ساخت فیلمی بر اساس شخصیت دامبو کرد. تیم برتون در مارس ۲۰۱۵ به عنوان کارگردان انتخاب شد. کار فیلم‌برداری از ژوئیه تا نوامبر ۲۰۱۷ به طول انجامید و بیشتر فیلم در لندن جلوی دوربین رفت.

دامبو در تاریخ در ۲۹ مارس ۲۰۱۹ توسط استودیو سینمایی والت دیزنی به صورت جهانی اکران شد. فیلم با واکنش متوسطی از سوی منتقدان همراه بود. عملکرد تیم بازیگری و سبک ویژه برتون مورد تحسین قرار گرفت اما منتقدان نسبت به فیلم‌نامه فیلم انتقاداتی داشتند. دامبو ۳۵۳ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد در حالی که ۱۷۰ میلیون دلار بودجه ساخت آن بوده‌است.

فیل جوانی که به واسطه‌ی گوش‌های بزرگش قادر به پرواز است، کمک می‌کند که یک سیرک به موفقیت برسد اما پس از نقشه‌ی جدید سیرک، دامبو و دوستانش به رازهای کثیفی در پشت پرده پی می‌برند…

دامبو
دامبو
دامبو
دامبو
دامبو
دامبو
دامبو
دامبو
عنوان اصلی Dumbo
امتیاز IMDb 6.3 46,512 رای
رتبه TMDb 6.6 2,018 رای

عناوین دیگر

آشغال‌های دوست‌داشتنی
مالفیسنت: سردسته اهریمنان
شیر شاه
زن شگفت‌انگیز
قانون مورفی
مرگ سوپرمن
شزم
غارنشینان 2
مسخره باز
لاکپشت‌های نینجا: خارج از سایه‌ها
سمفونی نهم
مربی اژدهای ۳

دیدگاهی ثبت کنید

نام *
اضافه کردن نام نمایشی
ایمیل *
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد