منابع ویدیو 40 بازدیدها

  • پیش نمایش پسر عزیزمas3.asset.aparat.com
هانی بوی (پسر عزیزم)

هانی بوی (پسر عزیزم)

Honey BoyNov. 08, 2019USA93 دقیقهR
امتیاز شما: 0
0 0 رای
چه خبره؟

خلاصه

هانی بوی (پسر عزیزم) Honey Boy فیلمی‌‌ست آمریکایی و درام به کارگردانی آلما هارل که بر اساس فیلم‌نامه‌ای‌ست که شیا لباف با الهام گرفتن از خاطرات کودکی و روابطش با پدرش نوشته است.

هانی بوی (پسر عزیزم) داستان اتیس با بازی لوکاس هجز را روایت می‌کند؛ پسری که باید گذشته‌اش را بازنگری کند تا از مخمصه‌ای که برای خود ساخته، خلاص شود. بیش‌تر کودکی او سرصحنه‌ی فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی گذشته و در خانه‌اش، که اتاق نقلی کوچک و کثیف است، فریادها و ناسزاهای پدر (لباف) بددهنش را تحمل کند. هر چند ستاره‌ی شهرت او روز به روز درخشان‌تر می‌شود، رابطه‌ی دشوارش با پدر تا سال‌ها زندگی او را تحت سلطه‌ی خود قرار می‌دهد و تبدیل به پازلی غیرقابل حل می‌شود….

در این فیلم، ستارگانی از جمله شیا لباف، نوآ جوپ و لوکاس هجز به ایفای نقش پرداخته‌اند. آلما هارل دوران کودکی پر نشیب و فراز لباف و تقلاها و درگیری‌هایش را برای ارتباط برقرار کردن با پدرش و کنار آمدن با شرایط روانی او نشان داده است.

هانی بوی نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم ساندنس در تاریخ 25 ژانویه 2019 داشت. این برنامه قرار است در تاریخ 8 نوامبر 2019 توسط آمازون استودیو منتشر شود.

هانی بوی (پسر عزیزم)
هانی بوی (پسر عزیزم)
هانی بوی (پسر عزیزم)
هانی بوی (پسر عزیزم)
عنوان اصلی Honey Boy
امتیاز IMDb 6.6 769 رای

عناوین دیگر

مردی بدون سایه
بدون تاریخ، بدون امضا
سال دوم دانشکده من
ژن خوک
متری شیش و نیم
جودی
رحمان 1400
دولیتل
طلا و مس
سمفونی نهم
فرزندان 3
پیتر خرگوشه ۲: فراری

دیدگاهی ثبت کنید

نام *
اضافه کردن نام نمایشی
ایمیل *
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد