شیادان

شیادان

HustlersSep. 12, 2019USA107 دقیقهR
امتیاز شما: 0
7.5 2 رای
چه خبره؟

خلاصه

شیادان  Hustlers یک فیلم در ژانر جنایی و درام به کارگردانی لورن اسکافاریا است که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد.

فیلم Hustlers اقتباسی از مقاله “The Hustlers at Scores” از مجله نیویورک می‌باشد، که داستان کارمندان سابق یک کلوپ رقص را روایت می‌کند که نقشه می‌کشند تا از مشتریان پولدارشان در وال استریت (بازار بورس آمریکا) ده‌ها هزار دلار دزدی کنند.

در این فیلم جنیفر لوپز نقش یک رقصنده سابق و همین‌طور سردسته گروهی از زنان بلندپرواز را بازی می‌کند که می‌خواهند به سهم خود برسند.

فیلم‌نامه‌ای که اسکافاریا نوشته است در اواخر دهه ۲۰۰۰ در ‌شهر نیویورک به دنبال بحران اقتصادی رخ می‌دهد، و به بررسی خسارتی می‌پردازد که به معیشت رقصنده هایی که به مشتریان دائمی شان در وال استریت متکی بودند، وارد شد.

این فیلم محصول STXfilms است، این کمپانی اخیرا با یک سری مشکلات مالی روبرو شده که شاید موفقیت تجاری Hustlers بتواند کمکش کند. STX سال ۲۰۱۹ را به لطف موفقیت های The Upside خیلی خوب شروع کرد، اما بعد از آن تعدادی فیلم ناموفق را روی پرده برد (The Best of Enemies و UglyDolls، همچنین Poms) که مشکلات مادی استودیو را تشدید بخشید، در واقع وضعیت STX طی چند سال اخیر مشابه بوده است. اما حالا پیش بینی ها نوید فروش مناسب Hustlers را داده اند که شاید بتواند استودیو را از وضعیت کنونی خودش نجات دهد.

شیادان
شیادان
عنوان اصلی Hustlers
امتیاز IMDb 6.6 13,581 رای
رتبه TMDb 6.2 245 رای

عناوین دیگر

ابد و یک روز
مرگ سوپرمن
داستان اسباب بازی 4
آخرین کریسمس 
هشت یار اوشن
رحمان 1400
دانتون ابی
بروکلین بی‌مادر
مطرب
شاه کُش
مسخره باز
لاکپشت‌های نینجا: خارج از سایه‌ها

دیدگاهی ثبت کنید

نام *
اضافه کردن نام نمایشی
ایمیل *
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد