منابع ویدیو 48 بازدیدها

  • پیش نمایش ایده اصلیas1.asset.aparat.com
ایده اصلی

ایده اصلی

Ideh AsliFeb. 01, 2019Iran95 دقیقه
امتیاز شما: 0
0 0 رای
چه خبره؟

خلاصه

ایده اصلی Ideh Asli فیلمی به کارگردانی آزیتا موگویی و تهیه کنندگی مهدی کریمی تفرشی نوشته امیر عربی در سبک اجتماعی، محصول سال ۱۳۹۷ ایران می‌باشد. فیلم ایده اصلی در تاریخ ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ در سینماهای ایران اکران شد.

ایران و اسپانیا برای راه اندازی یک پروژه بزرگ در جزیره هندورابی در جنوب ایران به توافق رسیده‌اند، شرکت‌ها و افراد بسیاری به طمع برنده شدن در این مناقصه شرکت کرده‌اند. مهندس سعید پارسا که چندسالی است از همسرش رویا عضدی جدا شده و رئیس یکی از شرکت‌های حاضر در مناقصه است. دیگران نیز با اهداف متفاوت سعی در برنده شدن در این مناقصه سرنوشت ساز را دارند. رسیدن به موفقیت برای آدم‌های این قصه منجر به پیچیدگی‌هایی در روایت آن می‌شود.

فیلم داستانی پیچیده دارد. داستان‌های پیچیده هم عموماً در جهت جذب بیشتر مخاطب و کشش او برای حل معما خلق می‌شوند. داستان‌هایی با کاراکتر‌های زیاد و نقاط زمانی و مکانی مختلف که همه با یکدیگر ارتباط دارند و فهم درست و دقیق داستان وابسته به فهم همه اجزای فیلم‌‌نامه است.

از جمله بازیگرانی که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند می توان به بهران رادن، مریلا زارعی، پژمان جمشیدی، هانیه توسلی و مهرداد صدیقیان اشاره نمود. فیلم‌برداری «ایده اصلی» در آلمان و اسپانیا و کیش انجام شده. در کنار بازیگران ایرانی، بازیگران اسپانیایی نیز در فیلم حضور دارند که نقش‌های طرف دیگر قرارداد را بازی می‌کنند.

ایده اصلی
ایده اصلی
ایده اصلی
ایده اصلی
ایده اصلی
ایده اصلی
ایده اصلی
ایده اصلی
ایده اصلی
ایده اصلی
عنوان اصلی Ideh Asli

عناوین دیگر

گاو
جدایی نادر از سیمین
رگ خواب
مرد ایرلندی
قیصر
در جستجوی فریده
هانی بوی (پسر عزیزم)
هزارپا
متری شیش و نیم
جوکر
شیشه
روزی زیبا در محله

دیدگاهی ثبت کنید

نام *
اضافه کردن نام نمایشی
ایمیل *
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد