منابع ویدیو 65 بازدیدها

  • دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهیhw1.asset.aparat.com
دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی

دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی

Jurassic World: Fallen KingdomJun. 06, 2018USA129 دقیقهPG-13
امتیاز شما: 0
0 0 رای
چه خبره؟

خلاصه

دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی Jurassic World: Fallen Kingdom یک فیلم آمریکایی در ژانر علمی_تخیلی و اکشن است که در سال ۲۰۱۸ اکران شد. کارگردانی فیلم را خوان آنتونیو بایونا برعهده دارد. سقوط پادشاهی ادامه فیلم دنیای ژوراسیک “پارک ژوراستیک” می‌باشد و در مجموع پنجمین قسمت از مجموعه فیلم‌های پارک ژوراسیک محسوب می‌شود.

اتفاقات قسمت دوم این فیلم چند سال پس از اتفاقات قسمت اول جریان دارد که آتشفشان جزیره ایسلا نوبلار که پارک دنیای ژوراسیک در آن احداث شده بود، در آستانه فوران کردن است. در این بین کلیر دیرینگ یک سازمان حمایت از دایناسورها را تاسیس می‌کند و این گروه به دنبال پیدا کردن راهی هستند تا این دایناسورها را بگیرند و از جزیره خارج کنند. اما…

دنیای ژوراسیک ادامه فیلم قبلی را روایت می‌کند در جزیره ای که دایناسورها در آن قرار دارند یک آتشفشان فعال شده‌است، فعالان محیط زیست از کنگره آمریکا می خواهند تا جان دایناسورها را نجات دهد، اما کنگره قبول نمی‌کند. بنجامین لاکوود “جیمز کرامول” که به همراه جان هموند بنیان‌گذار این روش تحقیقی بوده‌است از کلیر دیرنینگ “برایس دالاس هاوارد” می‌خواهد تا به جزیره برود و به نجات جان دایناسورها کمک کند. کلیر با اوون گریدی “کریس پرت” دیدار می‌کند و از او می‌خواهد تا به جزیره برگردند، اوون با اکراه این درخواست را می پذیرد.

وقتی آن‌ها به جزیره می‌روند با خیانت افرادی که از سوی لاکوود به کار گرفته شدند مواجه می‌شوند و در حالی که آن نیروها می خواهند تا اوون و کلیر و همراهانشان را در جزیره رها کنند آن‌ها مخفیانه وارد کشتی می‌شوند و همراه دایناسورها به شهر باز می‌گردند. از طرفی نوه لاکوود که میسی نام دارد متوجه می‌شود که الی مایلز که دستیار لاکوود است می‌خواهد دایناسورها را به افراد بفروشد و به پدربزرگش خیانت کند. وقتی لاکوود از مایلز در این باره می پرسد و می‌خواهد تا خودش را تحویل دهد مایلز لاکوود را می‌کشد.

پس از رسیدن به ملک لاکوود اوون و کلیر دستگیر می‌شوند .در مراسم حراج دایناسورها کلیر و اوون که موفق به نجات خود شده‌اند با استفاده از دایناسورها مراسم را به هم می‌ریزند، اکثر حاضران در حراج کشته می‌شوند کلیر و اوون جان میسی را نجات می‌دهند و می فهمند او واقعاً نوه لاکوود نیست و با دستکاری ژنتیکی ساخته شده‌است.

در پایان وقتی بقیه دایناسورها در اثر از بین رفتن سیستم تهویه در حال از بین رفتن هستند کلیر در قفس‌ها را باز می‌کند و می‌خواهد دکمه خروج را بزند اما اوون مانع او می‌شود . اما میسی در یک لحظه در را باز می‌کند و باعث خروج همه دایناسورها می‌شود و می‌گوید آن‌ها هم مثل من زنده هستند و حق زندگی دارند. در انتهای داستان دایناسورها وارد طبیعت می‌شوند و با ورودشان به شهرها زندگی انسان‌ها را به خطر می اندازند.

دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی
دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی
دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی
دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی
دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی
دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی
دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی
دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی
دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی
عنوان اصلی Jurassic World: Fallen Kingdom
امتیاز IMDb 6.2 231,563 رای
رتبه TMDb 6.5 6,536 رای

عناوین دیگر

اکولایزر 2
ارباب حلقه ها: یاران حلقه
رابین هود
آسمان خراش
دامبو
درسایه ماه
آواتار
جانوران شگفت انگیز : جنایات گریندل والد
علاءالدین
انتقام جویان: جنگ ابدیت
هشت یار اوشن
بامبل بی

دیدگاهی ثبت کنید

نام *
اضافه کردن نام نمایشی
ایمیل *
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد