منابع ویدیو 40 بازدیدها

  • پیش نمایش آخرین کریسمسas8.asset.aparat.com
آخرین کریسمس 

آخرین کریسمس 

Last ChristmasNov. 07, 2019UKPG-13
امتیاز شما: 0
7.5 2 رای
چه خبره؟

خلاصه

آخرین کریسمس  Last Christmas یک فیلم در ژانر کمدی رمانتیک به کارگردانی پال فیگ است که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به امیلیا کلارک، اما تامپسون، میشل یئو، و ربکا روت اشاره کرد. بریونی کیمینگز و اما تامپسون نگارش فیلمنامه آخرین کریسمس را بر عهده داشته اند.

در فیلم آخرین کریسمس، امیلیلا کلارک نقش زن غمگینی را بازی می‌کند که در تمام طول سال در فروشگاه لوازم کریسمس در لندن کار می‌کند. زمانی زندگی او بهبود می‌یابد که تام (هنری گلدنیگ) خیلی خوب و دوست داشتنی داخل فروشگاه می‌شود و بلافاصله موانع و مشکلات کیت را می‌فهمد. آنچه حاصل می‌شود، یک داستان عاشقانه با درون‌مایه کریسمس که الهام گرفته از آهنگ معروف «جورج مایکل» با همین نام است. زمانی که تام برای اولین بار وارد مغازه کیت می‌شود، می‌تواند از پس تمام موانع و دیوارها، درون واقعی او را ببیند. در نهایت همین رویارویی باعث به وجود آمدن یک داستان عاشقانه کریسمسی می‌شود که …

این فیلم با موسیقی‌ای با همین نام که جرج مایکل آن را خوانده بود، پر شده است. علاوه بر این، یک موسیقی دیگر هم از این خواننده که کاملا جدید محسوب می‌شود و منتشر نشده است، پخش می‌شود. فیلم آخرین کریسمس یک اثر شیرین و دوست‌داشتنی است که لذت زیادی را همراه خود دارد.

امیلیا کلارک درباره آخرین کریسمس میگوید : ما واقعا آخرین کریسمس را بازی کردیم. ما آن را در نیمه شب اجرا کردیم، به صورت طولانی صحبت کردیم، زیرا اگر در خیابان رجنت در هر زمان دیگر باید با حضور توریست ها انجام میدادیم. به همین دلیل ما از نورهای زیادی استفاده کردیم. بنابراین لندنی که شما مشاهده میکنید ما آن را شاید ده برابر نورانی تر کردیم.

 

آخرین کریسمس 
آخرین کریسمس 
آخرین کریسمس 
آخرین کریسمس 
آخرین کریسمس 
آخرین کریسمس 
آخرین کریسمس 
آخرین کریسمس 
آخرین کریسمس 
آخرین کریسمس 
عنوان اصلی Last Christmas
رتبه TMDb 10 1 رای

عناوین دیگر

پیتر خرگوشه ۲: فراری
منجمد 2
آشغال‌های دوست‌داشتنی
مرد عنکبوتی: ورود به دنیای عنکبوتی
علاءالدین
دولیتل
زشت
روزی روزگاری در هالیوود
غارنشینان 2
تگزاس ۲
ژن خوک
قانون مورفی

دیدگاهی ثبت کنید

نام *
اضافه کردن نام نمایشی
ایمیل *
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد