منابع ویدیو 58 بازدیدها

  • پیش نمایش دونده هزارتو: علاج مرگas2.asset.aparat.com
دونده هزارتو: علاج مرگ

دونده هزارتو: علاج مرگ

Maze Runner: The Death CureJan. 10, 2018USA144 دقیقهPG-13
امتیاز شما: 0
0 0 رای
چه خبره؟

خلاصه

دونده هزارتو: علاج مرگ Maze Runner: The Death Cure یک فیلم علمی تخیلی آمریکایی به کارگردانی وس بال و نویسندگی تی.اس. ناولین است که بر اساس رمان علاج مرگ، آخرین کتاب از مجموعه رمان‌های دونده هزارتو اثر جیمز دشنر ساخته شده‌است.

توماس که در دو قسمت گذشته به همراه دوستانش موفق شد از موقعیت های خطرناک عبور کند، حالا در این قسمت می بایست به همراه گروهش برای نجات یکی از دوستان محبوس شده شان به نام مینهو وارد عمل شوند. کسی که توسط سازمان مخوف ویکد (WCKD ) اداره می شود گرفتار شده، توماس و دوستانش در تلاش برای نجات مینهو، به  آخرین شهر می روند. شهری پر از تله های مرگبار و مرموز بی پایان که می تواند آنان را به کام مرگ بفرستد اما…

عنوان دونده هزارتو: علاج مرگ The Maze Runner: The Death Cure از همان جایی آغاز می‌شود که عنوان دونده هزارتو: مشقت‌های اسکرچ Maze Runner: The Scorch Trials پایان یافته بود و یکی از بهترین و جذاب‌ترین حماسه‌های نوجوانانه پسارستاخیزی را به طرز ملال‌آوری به پایان می‌برد. علاج مرگ دوباره ما را به دل دنیایی می‌برد که در آن یک ویروس مرگ‌بار بخش بزرگی از جمعیت را کشته است. در اولین قسمت از این سه‌گانه، حدود 20 نوجوان بدون برداشتن ذره‌ای خراش از یک مارپیچ مرگبار گذر کردند و درب مخفی‌ای را بازکردند تا در نهایت به «پاتریشیا کلارکسون» برسند.

در قسمت دوم، قهرمانان داستان فیلم فهمیدند که آن‌ها در برابر ویروسی که گونه‌ی انسان‌ها را آلوده کرده است مقاوم هستند و آن‌ها به عنوان موش آزمایشگاهی مورد استفاده‌ی دولت قرار گرفته بودند، به امید اینکه بتوانند با آزمایش بر روی آن‌ها به گونه‌ای درمان برای این بیماری برسند.

این سومین و آخرین فیلم از مجموعه فیلم‌های دونده هزارتو و دنباله‌ای بر “دونده هزارتو: مشقت‌های اسکرچ” در سال ۲۰۱۵ به‌شمار می‌رود. از بازیگران آن می‌توان به دیلن اوبرایان، کایا اسکودلاریو، توماس سنگستر، ناتالی امانوئل، جیانکارلو اسپوزیتو، آیدان گیلن، والتون گوگینس، کی هونگ لی، جیکوب لافلند، کاترین مک‌نامارا، بری پپر و پاتریشا کلارکسون اشاره کرد.

کمپانی فاکس قرن بیستم اعلام کرد، که تولید دنباله بعدی فیلم دونده هزارتو با نام فرعی علاج مرگ را پس از تصادف دیلن اوبراین با یک ماشین در حین فیلمبرداری که موجب صدمات قابل توجهی برای این ستاره ۲۴ ساله شده‌است، متوقف کرد. حال TMZ گزارش می‌دهد که صدمات و جراحات او پس از اشتباهی که در زمان فیلمبرداری رخ داد و او بر روی بیش از یک ماشین شروع به دویدن کرد بسیار شدید است و دچار شکستگی‌های متعدد استخوان شده‌است. در ماه آوریل، فاکس تولید این فیلم را تا زمان نامشخصی به حالت تعلیق درآورد و اکنون اعلام شده‌است زمان اکران این فیلم تا سال ۲۰۱۸ عقب افتاده‌است.

طبق گفته انترتینمنت ویکلی، فیلم دونده هزارتو: علاج مرگ که پیش از این قرار بود در تاریخ ۱۷ فوریه ۲۰۱۷ اکران شود با ۱۲ ماه تأخیر در تاریخ ۲۶ ژانویه ۲۰۱۸ به نمایش درآمد. این فیلم بیش از ۲۷۲ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرده‌است.

دونده هزارتو: علاج مرگ
دونده هزارتو: علاج مرگ
دونده هزارتو: علاج مرگ
دونده هزارتو: علاج مرگ
دونده هزارتو: علاج مرگ
دونده هزارتو: علاج مرگ
دونده هزارتو: علاج مرگ
دونده هزارتو: علاج مرگ
دونده هزارتو: علاج مرگ
عنوان اصلی Maze Runner: The Death Cure
امتیاز IMDb 6.2 96,278 رای
رتبه TMDb 7 4,232 رای

عناوین دیگر

ددپول 2
یک حساب برای تسویه
انتقام جویان: پایان بازی
پوکمون کارآگاه پیکاچو
انتقام جویان: جنگ ابدیت
سریع و خشمگین: هابز و شاو
ارباب حلقه ها: بازگشت پادشاه
شفت
سونیک جوجه تیغی
شزم
جنگ ستارگان: خیزش اسکای واکر
بامبل بی

دیدگاهی ثبت کنید

نام *
اضافه کردن نام نمایشی
ایمیل *
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد