منابع ویدیو 27 بازدیدها

  • پیش نمایش میدویhw14.asset.aparat.com
میدوی

میدوی

MidwayNov. 06, 2019China138 دقیقهPG-13
امتیاز شما: 0
8 1 رای
چه خبره؟

خلاصه

میدوی  Midway یک فیلم جنگی به کارگردانی رولاند امریش و نویسندگی وس توک است است که در ۸ نوامبر ۲۰۱۹ از سوی لاینزگیت منتشر خواهد شد. میدوی براساس داستان حمله به پرل هاربر و متعاقب آن نبرد میدوی در طول جنگ جهانی دوم ساخته شده است.

این فیلم بر اساس واقعیت های تاریخی ساخته شده و داستان نبرد دریایی میدوی در اقیانوس آرام را روایت می‌کند که در دهه‌ی 40 میلادی اتفاق افتاد و طی آن یک نبرد دریایی سرنوشت‌ساز و بسیار بزرگ بین ناوگان ارتش آمریکا با نیروی دریایی امپراتوری ژاپن را شاهد بودیم. این نبرد دریایی حدود سه روز طول کشید که در طول آن حدود سه هزار نفر از نظامیان ژاپنی و حدود سیصد نفر از آمریکایی‌ها کشته شدند و ماجرای شجاعت سربازان و…

وودی هارلسون، لوک ایوانز، پاتریک ویلسون، مندی مور، اد اسکرین، آرون اکهارت، نیک جوناس، تادانابو آسانو، دنیس کواید، لوک کلینتانک، جون کونیمورا، اتسوشی تویوکاوا، دارن کریس و کین جانسون،‌ از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Midway حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

بونا فیلم گروپ، سنتروپلیس انترتیمنت، استریت انترتیمنت، پراویدنس انترتیمنت و استارلایت کالچر انترتیمنت نام پنج کمپانی سینمایی است که ساخت این پروژه سنگین سینمای هالیوود را بر عهده داشته اند، ۱۰۰ میلیون دلار رقم اعلام شده توسط این پنج کمپانی برای ساخت این اثر است.

میدوی
میدوی
میدوی
میدوی
میدوی
میدوی
میدوی
میدوی
میدوی
میدوی
عنوان اصلی Midway
امتیاز IMDb 6.0 193 رای

عناوین دیگر

مردان ایکس: آخر الزمان
اکولایزر 2
دونده هزارتو: علاج مرگ
هشت یار اوشن
جنگ ستارگان: خیزش اسکای واکر
ددپول 2
زن شگفت‌انگیز
شگفت انگیزان ۲
بامبل بی
نابودگر: سرنوشت تاریک
مرد عنکبوتی: به دور از خانه
مأموریت: غیرممکن – فال‌اوت (سقوط)

دیدگاهی ثبت کنید

نام *
اضافه کردن نام نمایشی
ایمیل *
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد