منابع ویدیو 53 بازدیدها

  • پیش نمایش رابین هودhw6.asset.aparat.com
رابین هود

رابین هود

Robin HoodNov. 21, 2018USA116 دقیقهPG-13
امتیاز شما: 0
0 0 رای
چه خبره؟

خلاصه

رابین هود Robin Hood یک فیلم آمریکایی اکشن ماجراجویی به کارگردانی اتو بترست است. نویسندگان این فیلم بن چندلر و دیوید جیمز کلی هستند که داستان را بر پایه افسانه رابین هود نوشته‌اند.

ماجرای رابین هود، قصه دزدان معروف جنگل شروود در نزدیکی شهر ناتینگهام است. پس از اینکه شاه ریچارد شیردل، رهسپار جنگ می‌شود برادرش جان تخت شاهی را غصب می‌کند و مالیات‌های سنگینی را برای مردم مقرر می‌کند…

ریچارد شیردل در این فاصله به اسارت پادشاه اتریش در می‌آید. رابین‌هود که یکی از تیراندازان زبردست است از دادن مالیات سر باز می‌زند و به جنگل شروود پناه می‌برد. او به همراه همدستانش دارایی‌های ثروتمندان را می‌دزدند و میان تهیدستان تقسیم می‌کنند. پس از بازگشت ریچارد شیردل به انگلستان، وی موفق می‌شود قدرت را با کمک رابین‌هود از چنگ برادرش به‌درآورد.

در این فیلم بازیگرانی همچون تارون اگرتون، جیمی فاکس، ایو هیوسان، جیمی درنان، بن مندلسون، تیم مینچین و پاول اندرسن ایفای نقش می‌کنند. رابین هود توسط لاینزگیت در تاریخ ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۸، در ایالات متحده به نمایش درآمد. این سینمایی داستان لرد جوانی است که در جنگ‌های صلیبی کشته فرض میشود امازنده مانده وهنگامی که ازجنگ بازمی‌گردد خیانت همسرش و ظلم داروغه به مردم رامی بیند. او به همراه مرد سیاهپوست مسلمان علیه ظلم داروغه میجنگدد. دراین فیلم به صراحت ظلم فئودال ها و کشیش ها را نسبت به مردم دردریافت مالیات زیاد به رخ می‌کشد.

رابین هود
رابین هود
رابین هود
رابین هود
رابین هود
رابین هود
رابین هود
رابین هود
رابین هود
رابین هود
عنوان اصلی Robin Hood
امتیاز IMDb 5.3 51,639 رای
رتبه TMDb 5.8 1,509 رای

عناوین دیگر

شگفت انگیزان ۲
ققنوس سیاه
شیشه
آواتار
دولیتل
بامبل بی
مرد ماه جوزا
ددپول 2
فیلم پرندگان خشمگین ۲
موگلی افسانه جنگل
آسمان خراش
آکوامن

دیدگاهی ثبت کنید

نام *
اضافه کردن نام نمایشی
ایمیل *
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد