منابع ویدیو 63 بازدیدها

  • پیش نمایش راکت منas3.asset.aparat.com
راکت من

راکت من

RocketmanMay. 22, 2019UK121 دقیقهR
امتیاز شما: 0
0 0 رای
چه خبره؟

خلاصه

فیلم Rocketman «راکت من» به کارگردانی دکستر فلچر، با خلق جهانی فانتزی و موزیکال، به روایت فراز و فرود زندگی «التون جان»، خواننده و آهنگساز انگلیسی می پردازد که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به تارون اگرتون، جیمی بل، ریچارد مدن و برایس دالاس هاوارد اشاره کرد. این فیلم به دوره ای از زندگی التون جان پرداخته است.

این فیلم به داستان زندگی التون جان خواننده، آهنگساز و نوازنده پیانو اهل انگلستان که زندگی شخصی اش حواشی فراوانی به همراه داشت، تاکنون بیش از دویست و پنجاه میلیون نسخه از آثار او به فروش رسیده است. به همین خاطر است که او به یکی از موفق ترین هنرمندان جهان تبدیل شده است و …

کمپانی پارامونت به همراهی دکستر فلچر، این بار به سراغ التون جان، نابغه‌ای دیگر در دنیای موسیقی رفته‌اند. در این فیلم تارون اگرتون (در نقش التون جان) که در لحظات زیادی از فیلم، فراموش می‌کنیم که او التون جان واقعی نیست. کاملا مشخص است که کوچکترین رفتار و حرکات التون جان را بررسی و تمرین کرده است. از نحوه رفتارش روی استیج تا تقلید صدای التون جان را تا حد بسیار خوبی اجرا می‌کند.

این فیلمی در مورد یک ستاره راک نیست که موسیقی آنها بخشی از واقعیت داستان است. این یک موسیقی به معنای واقعی است، که از موسیقی خود برای نشان دادن سالهای پرشور و دردسرهایش استفاده میکند و به نمایش می گذارد. از این طریق می تواند زندگی و سرنوشت سر التون جان را مشاهده نمود به گونه ای که بیننده ممکن است در سطح شخصی تری این فیلم را درک کند.

بازیگری ، نوشتن و خوانندگی فوق العاده است. ستاره فیلم سعی در تقلید از التون نکرد اما در عوض طوری ایفای نقش نمود تا با اصل فرقس نداشته باشد. مثل همیشه ، هیچ وقت نمی توانید در یک فیلم 2 ساعته زندگی ، کتاب یا داستانی را خلاصه کنید ، اما این فیلم نزدیک می شود. به طور کلی یک فیلم فوق العاده می باشد.

راکت من
راکت من
راکت من
راکت من
راکت من
راکت من
راکت من
راکت من
راکت من
راکت من
عنوان اصلی Rocketman
امتیاز IMDb 7.4 74,594 رای
رتبه TMDb 7.4 1,314 رای

عناوین دیگر

قیصر
مرد ایرلندی
جوکر
فروشنده
گاو
روسی
سیاه و آبی
۱۲ نیرومند
شیشه
شیر شاه
درباره الی‎‎
ابد و یک روز

دیدگاهی ثبت کنید

نام *
اضافه کردن نام نمایشی
ایمیل *
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد