منابع ویدیو 49 بازدیدها

  • پیش نمایش شاه کشhw1.asset.aparat.com
شاه کُش

شاه کُش

ShahkoshIran
امتیاز شما: 0
7 1 رای
چه خبره؟

خلاصه

شاه کُش فیلمی به کارگردانی و نویسندگی وحید امیرخانی و تهیه‌کنندگی عباس نادران و محصول سال ۱۳۹۶ است. نخستین فیلم سینمایی وحید امیر خانی در مدت معلوم  نام داشت که با فروش قابل توجهی در گیشه های سینمای ایران مواجه شد. شاه کش دومین اثر سینمایی امیرخانی به حساب می آید.

گوزنِ قرمز از پشتِ صخره یخ‌زده، نگاهی به مرد شکارچی که سیگاری دود می‌کند می‌اندازد. گرگ، مچاله از سرما سرفه‌ای می‌کند. گوزنِ قرمز: می‌خواد چی کار کنه؟ گرگ: نمیدونه می‌خواد چی کار کنه. گوزنِ قرمز: اینا که نمی‌دونن می‌خوان چی کار کنن خطرناک‌ترن…

وحید امیرخانی، پیش از این فیلم کمدی در مدت معلوم را کارگردانی کرد. این کارگردان اکنون سراغ یک درام معمایی و اجتماعی رفته که در سکوت خبری مراحل کسب مجوز آن طی شده‌است. مهناز افشار و هادی حجازی فر نقش‌های اصلی شاه کُش را برعهده دارند.

این فیلم از متقاضیان سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر بود که از راهیابی به این رویداد جا ماند.

حمید صفت خواننده رپ که حواشی زیادی را پشت سر گذاشت به عنوان خواننده فیلم شاه کش معرفی شد. داستان شاه کُش که پیش تولید آن نزدیک به دو ماه به طول انجامیده، در برف و کولاک می‌گذرد. طبق شنیده‌ها شاه کُش داستان یک مرگ مشکوک در ارتفاع چند صدمتری ست.

تولید این فیلم نیاز به شرایط آب و هوایی طوفانی داشته و همین موضوع تولید آن را پیچیده کرده‌است. چراکه داستان فیلم در یک هتل در برف و کولاک روایت می‌شود، ولی در فیلم مشخص نمی‌شود که این هتل در کجا قرار دارد و ۷۰ درصد از فیلم در یک دکور بزرگ ضبط شده که این دکور در یک سوله در تهران ساخته شده که شبیه‌سازی آن حدود یک ماه زمان برده‌است.

شاه کُش
شاه کُش
شاه کُش
شاه کُش
عنوان اصلی Shahkosh

عناوین دیگر

روزی زیبا در محله
خان بی بان
تگزاس ۲
موگلی افسانه جنگل
در جستجوی فریده
میدوی
جوکر
ماجرای نیمروز: رد خون
شیشه
سال دوم دانشکده من
هریت
جودی

دیدگاهی ثبت کنید

نام *
اضافه کردن نام نمایشی
ایمیل *
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد