منابع ویدیو 65 بازدیدها

  • پیش نمایش انیمیشن خانواده آدامزas11.asset.aparat.com
خانواده آدامز

خانواده آدامز

The Addams FamilyOct. 10, 2019UK105 دقیقهPG
امتیاز شما: 0
7 1 رای
چه خبره؟

خلاصه

انیمیشن خانواده آدامز The Addams Family در مورد خانوادهٔ آدامز و زندگی عجیب‌ و غریب آن‌ها و ارتباطشان با دنیای ماوراءالطبیعه است. این انیمیشن قرار است یک بازسازی سینمایی بر اساس مجموعهٔ قدیمی و محبوب تلویزیونی با همین عنوان باشد. گفتنی است در سال ۱۹۹۱، فیلم The Addams Family ‌روی پرده‌ٔ سینما رفت و در واقع این مجموعه بیشتر برای نسخهٔ سینمایی آن شناخته شده است.

این انیمیشن بر اساس شخصیت‌های کارتونی معروف مجلهٔ نیویورکر که توسط چارلز آدامز خلق شده‌اند، ساخته خواهد شد. در سال ۱۹۳۸، مجموعه The Addams Family برای اولین‌بار به‌صورت یک مجموعه کاریکاتور در روزنامه نیویورکر معرفی شد. چارلز آدامز خالق این مجموعه بود که انتشار این مجموعه کاریکاتور تا سال ۱۹۸۸ و مرگ خالق آن، ادامه داشت. علاوه بر این، سریال The Addams Family طی سال‌های ۱۹۶۴ تا ۱۹۶۶ روی آنتن رفت و در سال ۱۹۹۱، فیلم The Addams Family منتشر شد. همچنین طی سال‌های ۱۹۹۲ تا ۱۹۹۳، سریال انیمیشنی این مجموعه از شبکه ABC پخش شد.

کنراد ورنن، کارگردان انیمیشن Shrek 2 (شرک ۲)، انیمیشن Monsters vs. Aliens (هیولاها علیه بیگانگان) و انیمیشن Sausage Party (سوسیس پارتی)، کارگردانی انیمیشن The Addams Family را بر عهده خواهد داشت. او بیشتر در نقش دستیار کارگردان در انیمیشن‌های مختلف حضور داشته و قرار است تهیه‌کنندگی انیمیشن The Addams Family را نیز بر عهده داشته باشد. اسکار آیزاک صداپیشهٔ شخصیت گومز آدامز خواهد بود، شارلیز ترون صداپیشهٔ شخصیت مورتیشیا آدامز، کلوئی گریس مورتز صداپیشهٔ شخصیت ونزندی آدامز، فین ویلفهارد صداپیشهٔ شخصیت پاگزلی آدامز، نیک کرول صداپیشهٔ شخصیت عمو فِستر، بت میدلر صداپیشهٔ شخصیت مادربزرگ و آلیسون جَنی صداپیشه شخصیت مارگوکس نیدلر.

کار نوشتن فیلمنامه انیمیشن The Addams Family بر عهده پاملا پتلر، نویسنده انیمیشن‌هایی چون Monster House (خانه هیولا)، Corpse Bride (عروس مرده) و 9، بوده و ورنن در کار نوشتن فیلمنامه این انیمیشن به پتلر کمک کرده است. تهیه‌کنندگی این انیمیشن شرکت مترو گلدوین مایر، بر عهدهٔ گیل برمن و الکس شوارتز است و اندرو میتمن، کوین میسروکی و جو ارلی، تهیه‌کنندگی اجرایی پروژه را بر عهده خواهند داشت.

خانواده آدامز  یک فیلم پویانمایی سه‌بعدی در ژانر ترسناک به کارگردانی کنراد ورنن است که از سوی یونایتد آرتیستس در ۱۱ اکتبر ۲۰۱۹ منتشر خواهدشد.

خانواده آدامز
خانواده آدامز
خانواده آدامز
عنوان اصلی The Addams Family

عناوین دیگر

مربی اژدهای ۳
مرد عنکبوتی: ورود به دنیای عنکبوتی
شیر شاه
ایلای
دکتر اسلیپ
غارتگر
زشت
آنابل به خانه می‌آید
لاکپشت‌های نینجا: خارج از سایه‌ها
پیتر خرگوشه ۲: فراری
فیلم پرندگان خشمگین ۲
مرگ سوپرمن

دیدگاهی ثبت کنید

نام *
اضافه کردن نام نمایشی
ایمیل *
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد