منابع ویدیو 59 بازدیدها

  • پیش نمایش اکولایزر hw5.asset.aparat.com
اکولایزر 2

اکولایزر 2

The Equalizer 2Jul. 19, 2018USA122 دقیقهR
امتیاز شما: 0
0 0 رای
چه خبره؟

خلاصه

اکولایزر ۲ The Equalizer یک فیلم اکشن آمریکایی به کارگردانی آنتونی فوکا و نوشته شده توسط ریچارد ونک است. این فیلم دنبالهٔ فیلمی به همین نام در سال ۲۰۱۴ است. از بازیگران فیلم می‌توان به دنزل واشینگتن با اشتون سندرز، پدرو پاسکال، ملیسا لئو و بیل پولمن اشاره کرد. این فیلم در تاریخ ۳ اوت سال ۲۰۱۸ توسط کمپانی سونی پیکچرز عرضه گشت.

رابرت مک کول با بازی “دنزل واشینگتن” برای گروهی مصمم خدمت می‎کند و سعی دارد تا عدالت را برای مظلومان اجرا کند. اما اتفاقی باعث می‎شود که به دنبال انتقام برود. رابرت مک‌کال که در اجرای عدالت چه برای ثروتمندان و چه برای مظلومان هیچ ترسی از خود نشان نمی‌دهد، اینبار با کسی طرف است که حاضر به دادن زندگی‌اش را برای اوست…

اکولایزر ۲ در مجموع مشابه قسمت نخست است با این توضیح که در اینجا ضعف داستان در پرداخت به شخصیت های دیگر داستان باعث تک قطبی شدن فیلم گشته و می توان گفت این شوی یک نفره دنزل واشنگتن است که با قتل و خشونت به سرانجام می رسد. تماشای راه و رسم مرد تنهایی که تصمیم گرفته عدالت را به سبک خود اجرا کند و در این راه از بکارگیری هیچ خشونتی نیز ابایی نداشته، می تواند کماکان بر روی پرده سینما جذاب باشد با این توضیح که به نظر می رسد ظرفیت مک کال و داستان « اکولایزر » حداقل با وضعیت کنونی در همین جا به پایان می رسد و برای ساخت دنباله های دیگر می بایست به دنبال دنیایی تازه تر و شرایطی متفاوت بود. فیلم اکولایزر 2 در مجموع به فروش 190 میلیون دلاری رسید که در مقابل بودجه ساخت آن 62 میلیون دلار بوده است. در حالی که شرکت سونی و سایر نشریات گزارش دادند این فیلم با بودجه خالص تولید 62 میلیون دلار ساخته شده است ،Deadline Hollywood  اظهار داشت که این هزینه بیش از 70 میلیون دلار باشد.

اکولایزر 2
اکولایزر 2
اکولایزر 2
اکولایزر 2
اکولایزر 2
اکولایزر 2
اکولایزر 2
اکولایزر 2
اکولایزر 2
اکولایزر 2
عنوان اصلی The Equalizer 2
امتیاز IMDb 6.7 107,798 رای
رتبه TMDb 6.5 2,364 رای

عناوین دیگر

سرزمین زامبی‌ها: شلیک نهایی
مأموریت: غیرممکن – فال‌اوت (سقوط)
مرد ایرلندی
آلیتا: فرشته نبرد
هشت یار اوشن
رمبو 5 : آخرین خون
مرد ماه جوزا
دونده هزارتو: علاج مرگ
قانون مورفی
شگفت انگیزان ۲
شیادان
انتقام جویان: جنگ ابدیت

دیدگاهی ثبت کنید

نام *
اضافه کردن نام نمایشی
ایمیل *
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد