منابع ویدیو 51 بازدیدها

  • پیش نمایش غارتگرhw14.asset.aparat.com
غارتگر

غارتگر

The PredatorSep. 05, 2018Canada107 دقیقهR
امتیاز شما: 0
0 0 رای
چه خبره؟

خلاصه

غارتگر The Predator یک فیلم آمریکایی در سبک اکشن و علمی تخیلی به کارگردانی شین بلک و نویسندگی بلک و فرد دکر است که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد. این فیلم دنباله‌ی چهارم بعد از فیلم‌های غارتگر 1987 و غارتگر ۲ 1990 و غارتگر 2010 می‌باشد.

مرگبارترین شکارچیان جهان قدرتمندتر، باهوش‌تر و کشتنده‌تر از گذشته هستند. یک پسربچه به طور تصادفی باعث می‎شود تا مرگبارترین شکارچیان کهکشان که خودشان را با استفاده از DNA دیگر گونه‌ها ارتقا داده‌اند، به زمین بازگردند. تنها یک گروه از سربازان بازنشسته و سابق و یک معلم علوم می‎توانند از نابودی بشریت جلوگیری کنند و…

در این فیلم بازیگرانی چون الیویا مان، بوید هالبروک، جیکوب ترمبلی، آلفی آلن، جیک بیوزی، برایان اِی. پرینس، مایک دوپود، نایل میتر، کیگان مایکل کی، استرلینگ کی براون، توماس جین، تروانته رودز و… به ایفای نقش پرداخته‌اند. فیلم The Predator تلاش دوباره‌ایست برای احیای کاراکتر غارتگر که از سال ۱۹۸۷ با نخستین فیلم این مجموعه پا به سینما گذاشت و از آن زمان تا به امروز دچار فراز و نشیب‌های زیادی شده است. اثر کنونی در حقیقت چهارمین دنباله این سری حساب شده و می‌توان به آن نام غارتگر ۴ را نهاد چرا که فیلم برخلاف تصورات اولیه، یک ریبوت یا همان بازسازی کامل نیست.

نخستین فیلم غارتگر با حضور آرنولد شوارتزنگر در نقش یک کماندوی قهار و بزن بهادر ساخته شد و توانست با قرار دادن موجودی وحشتناک با خوی حیوانی به اسم غارتگر در برابر ارتشی از کماندوها، یک فیلم اکشن ناب بسازد که رنگ و بوی علمی تخیلی هم به خود بگیرد چرا که موجود خونخوار داستان در حقیقت یک موجود فضایی از نژاد دیگری بود.

فیلم The Predator داستان عده‌ای سرباز با مشکلات روانی را روایت می‌کند که در حین بازگشت به کمپشان هستند و در وسط راه با حمله یک سری موجود فضایی روبرو می‌شوند. یکی از آنها به اسم کویین مکنا (با بازی بوید هولبروک ) می‌تواند قطعه‌ای از تجهیزات این قاتل فضایی را دزدیده و زره آن را هم در یک پکیج برباید. او قبل از دستگیر شدنش توسط نیروهای پلیس، زره را به خانه‌اش پست می‌کند و بعد از دستگیری هم نیروهای امنیتی حرف‌های او را چندان باور نمی‌کنند و تصمیم میگیرند که مکنا و چند سرباز مشکل دار دیگر را دوباره به یک مرکز درمانی بفرستند.

غارتگر
غارتگر
غارتگر
غارتگر
غارتگر
غارتگر
غارتگر
غارتگر
غارتگر
غارتگر
عنوان اصلی The Predator
امتیاز IMDb 5.4 103,256 رای
رتبه TMDb 5.3 2,341 رای

عناوین دیگر

سونیک جوجه تیغی
سرزمین زامبی‌ها: شلیک نهایی
دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی
شیشه
آلیتا: فرشته نبرد
فروشنده
آکوامن
ایلای
نابودگر: سرنوشت تاریک
اکولایزر 2
گودزیلا: پادشاه هیولا ها
سریع و خشمگین: هابز و شاو

دیدگاهی ثبت کنید

نام *
اضافه کردن نام نمایشی
ایمیل *
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد