سایت در حال بروزرسانی می باشد. بزودی با شما خواهیم بود.

درباره شرکت

جعبه جادو یک مجموعه فرهنگی جهت ارتقای سطح دانش و ایجاد لحظات مفرح برای شما می باشد. این مجموعه با هدف تولید آثار مستند، نمایشی، انیمیشن، و دیگر قالب های رسانه ای سعی در اعتلای هنر ایرانی و بازتاب جامعه و فرهنگ ایرانی از طریق هنر هفتم دارد. مجموعه فعالیتهای ما در قالب های گوناگون و توسط تیم های حرفه ای و متخصص انجام می پذیرد و همه در قالب نام جعبه جادو ارائه می شود.

خان بی بان
پخش ویدیو
حوزه فعالیت رسانه ای جعبه جادو بقدر تخیل شماست پس هرچه بخواهید با شما خواهیم بود !!!
تولید فیلم و ویدیو

تولید ویدیو های مارکتینگ، آموزشی، صنعتی، تبلیغاتی، موشن گرافیک، تیزر، کلیپ، شخصی، معرفی محصول و دیگر فرم های مدنظر شما، در قالبهای مستند، داستانی، انیمیشن.

جهت سفارش می توانید ابتدا بصورت آنلاین برآورد هزینه خود را دریافت سپس پروژه خود را به ما پسپارید.

جعبه جادو یک استودیوی تولید فیلم و ویدیو می باشد. این مجموعه با هدف تولید آثار مستند، نمایشی، انیمیشن، و دیگر قالب های رسانه ای راه اندازی شده است. مجموعه فعالیتهای ما در قالب های گوناگون و توسط تیم های حرفه ای و متخصص انجام می پذیرد. حوزه فعالیت های ما فقط به فیلمسازی هنری ختم نمی شود، بلکه ما یک استدیوی تولید ویدیو هستیم و شما می توانید پروژه های خود را به ما بسپارید.

تولید فیلم و ویدیو

گالری ما

ما
فراتر از
آنیم

تولید فیلم و ویدیو
kha_bi_ban-compressor

ما یه استودیوی تولید ویدیو هستیم و تولید ویدیو های مارکتینگ، آموزشی، صنعتی، تبلیغاتی، موشن گرافیک، مستند، داستانی، انیمیشن، تیزر، کلیپ، شخصی، معرفی محصول و دیگر قالبهای مدنظر شما تخصص ماست. جهت سفارش ابتدا از نمونه آثار ما دیدن نمایید و سپس از راههای ارتباطی با ما تماس بگیرید.

دیار من
خدمات جعبه جادو

حوزه فعالیت های رسانه ای جعبه جادو بقدر تخیل شماست، پس هر آنچه بخواهید با شما خواهیم بود !!!

جعبه جادو
موسسه سینمایی

جعبه جادو یک استودیوی تولید ویدیو می باشد. این مجموعه با هدف تولید آثار مستند، نمایشی، انیمیشن، مارکتینگ، آموزشی، صنعتی، تبلیغاتی، موشن گرافیک، تیزر، کلیپ، شخصی، معرفی محصول و دیگر قالبهای مدنظر شما راه اندازی شده است. مجموعه فعالیتهای ما در قالب های گوناگون و توسط تیم های حرفه ای و متخصص انجام می پذیرد و همه در قالب نام جعبه جادو ارائه می شود.

تولید فیلم و ویدیو

خان بی بان​

معماری، اجتماعی ترین هنر بشر است و همدان که یکی از کهن ترین شهرهای جهان و پایتخت باستانی پادشاهان ایران است خواستگاه انواع معماری بوده. مستند خان بی بان به معرفی معماری همدان از دوران باستان تا به امروز می پردازد. در این روایت تصویری تاریخ همدان و ایران باستان به نمایش در می آید. اطلاعات بیشتر…

می خوای سفارش بدی ؟

شما می توانید پس از مشاهده نمونه کارها بصورت آنلاین برآورد اولیه پروژه خود را انجام دهید و پس از آن سفارش دهید.